Art Ceram, 

1987 yılında Civita Castellana’da kuruldu.

Banyo üniteleri için gömme lavabo üretimi ile başlayan işletmemiz, 2000 yılında uluslararası tasarımcıların işbirliği ile kendi kimliğine sahip bir firma haline gelmiştir. Şirketin gelişiminde çok önemli bir an, 2006 yılında ayaklı bir lavabo etrafında temellenen eksiksiz bir vitrifiye ve mobilya serisi olan Fontana koleksiyonunun yaratılmasıydı.

İşlev, yenilik ve geliştirme arasındaki mükemmel denge, şirketin yıllar boyunca uluslararası ölçekte büyümesine yardımcı oldu. Sürekli teknolojik araştırma, tasarıma yatırım ve yeni trendleri tahmin etmeye odaklanma, Art Ceram markasını uluslararası alanda doğruladı. Yaşam tarzı. Bugün Art Ceram, sadece ürün yelpazesinde değil, aynı zamanda proje tasarımında ve mağaza içi teşhirde de uzman olan kapsamlı bir müşteri hizmeti ile birlikte banyo mobilyası için eksiksiz koleksiyonlar sunmaktadır.

60’ların tüm büyük grupları ‘The’ ile başlar. ‘Theartceram’ 2007’de başlayan ve Art Ceram kataloğunda yer alan projelerden oluşan bir seçki ile genç tasarımcıların yeni bir unsura sahip yeni koleksiyonlarından oluşan yeni bir gelişmedir. Roddy Doyle’un sözlerini başka bir deyişle: ‘bütün harika ürünler bir ile başlar’. ‘Theartceram’ özgün, taze ve iddialı ürünler hakkında sürekli gelişen, inovasyona dayalı bir konsept projedir. Theartceram’a taşın!

Scroll to Top