La Fabbrica – Ava Ceramica

Şirketleri uluslararasılaştırma süreçlerinde destekleme amacı taşıyan bir İtalyan Özel Sermaye Fonu olan Mandarin Capital Partners II, La Fabbrica SpA hisselerinin% 100’ünü satın alarak seçkin bir şirketler kümesi oluşturmayı hedefleyen bir projenin ilk adımını attı. İtalyan seramik sektöründe İtalya’da yapılan en iyi ürünlerin tanıtımında üstünlük sağladı.

Aksesuar Design olarak satışını yaptığımız  La Fabbrica, yüksek kaliteli kaldırımların ve seramik zemin kaplamalarının üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.Ava Ceramica ile kalite arayışımızı şirket felsefemize dönüştürdük, ürünlerimizi tasarımdan üretime, satışa, araştırma laboratuarından üretim tesisine ve yaygın dağıtımımıza her zaman eşlik eden bir değer haline getirdik. İtalya ve yurtdışında satış ağı. Devam eden iyileştirme hedefimiz, mimarların ve iç mimarların teknik gereksinimlerini ve ayrıca son tüketicilerin zevklerini karşılayabilecek tasarım ve teknolojiyle ilgili son teknoloji koleksiyonlar oluşturmamızı sağlamıştır. Uzun vadeli bakış açısı ve özveri, hem İtalyan hem de uluslararası pazarlarda ününü kurarken gün geçtikçe büyümeye başlayan La Fabbrica kurumsal misyonunun bir parçasıdır.

İnce damarları ve keskin beyaz tonları ile Toskana mermerleri, Michelangelo ve Bernini gibi sanatçılar tarafından çalışmalarını ölümsüz kılmak için kullanılmıştır. Bu benzersizlik, bu tür mermerlerin renk ve dokularının mükemmelliğini seramik versiyonda yeniden yaratan I Marmi serisine ilham verdi. En son dijital baskı teknolojisi, sonsuz yüzey grafikleri oluşturmak için kullanılır ve doğal hissi her zaman taze ve orijinal tasarımlarla kusursuz bir şekilde ortaya konan bir koleksiyon oluşturur.

Ava Ceramica – La Fabbrica  

Scroll to Top