FIANDRE Türkiye

Fiandre Marmi Maximum, her zaman benzersiz olan eşsiz renk değişimleri ve damar efektleri ile zenginleştirilmiş, güzel ve dekoratif çözümler sunar. Marmi Maximum‘un boyutu, onları en seçkin ve nadir taş ocağı mermerleri ile karşılaştırılabilir kılan tek dikkat çekici özellik değildir.

Marble LabFiandre tarafından en rafine edilmiş mermerin seçimidir. Fiandre laboratuvarlarında estetik mükemmelliği ve üstün performansı tek bir üründe birleştirmek için, her biri hafif veya çok yoğun damarların yanı sıra, nadir ve değerli taş ocaklarının otantik cazibesi ile karakterize edilen son derece saf tonlar geliştirilmiştir.

Antik öneriler Fiandre Precious Stones koleksiyonuna hayat verdi. Mermer ve sert taşlardan esinlenerek sunulan sonsuz renk şemaları doğanın bir yansımasıdır. Koleksiyon, mermer ocakçılığı geleneğine, taş ocaklarının tarihine, mitolojinin etkilerine ve ametist gibi taşların kökeni tarihine, carnelian’ın kutsal niteliklerine, malahitin kıymetine ve kehribarın antik kökenlerine dayanılarak oluşturulmuştur.

Ağır iş uygulamaları için yüksek performanslı porselen karo. Fiandre‘nin araştırma ve mükemmelliği sağlayan önemli şirketlerle işbirliği içinde oluşturduğu malzemeler, yeni çözümlere ulaşmak için öncelikli hedefidir

Fiandre Seçkin Ahşap Maksimum, doğanın dönüştürülmesinin büyülü ritüellerini çağrıştırır. Ağaçlar taşlaşır, orijinal odunsu yapılarını korur ve fosilleşmiş mücevherlere dönüşür. Eminent Ahşap porselen kumtaşının yüzeyleri, canlı “fırça darbeleri” ile kesilebilen, eşsiz bir estetikle ince levhalar oluşturan olağanüstü doğal bir fenomenden esinlenmiştir.

Fiandre : Doğayı ve teknolojiyi harmanlamayı hayal ettim. Doğal kaynakları korumayı hayal ettim. Rüyadan gerçeğe, etrafımızdaki doğayı koruma arzusundan, ahşaba kaliteli bir alternatif yaratma fikri bana geldi: Essenze rüyalar doğar.

Renk, şekil, doku. Biz, içinde yaşadığımız dünyayı geliştirmek için mimarların birlikte eğeceği unsurları yaratıyoruz.Gelişmiş teknolojiler, sofistike malzemeler ve tasarım trendleri hakkında bilgi, Fiandre‘nin çağdaş mimariye olan katkısını nasıl tanımladığıdır.Özel kaplamalara sahip yenilikçi malzemeler, bir mimarın ışığı hareketli bir heykele dönüştürdüğü bir boyuta dönüştürür.Yaratıcılık ruhu mükemmel malzemelerin gücü ile birleştiğinde, bir mimar profesyonel yeteneğini tümüyle özgürce ifade edebileceğinden emin olabilir.Yeniden keşfedici alan, alışılmış sınırlar yeniden tanımlandığında elde edilir.

Fiandre Türkiye’de Aksesuar Design’da. Fiandre ürünleri tüm hali ile İstanbul showroomumuzda sergilenmektedir.Aksesuar design Fiandre seramiklerini eşsiz tasarımlar ve benzersiz dokunuşlarla en değerli müşterilerimize sunuyoruz. Türkiye’de Fiandre , Fiandre Türkiye‘de….!

Scroll to Top