FMG Türkiye

İNSANLARIN HİZMETİNDE TEKNOLOJİ

Dekoratif teknik seramiklerin üretim süreci en katı çevre koruma yönetmeliklerine uygundur ve hatta yasal standartları aşmaktadır. Malzemeler, en güvenli killerin ve minerallerin sır kullanılmadan karıştırılmasıyla elde edilir. , işlenebilirlik) en iyi sırsız porselen taş eşyaların (fayans gövdesi boyunca damarlanma, dona, lekelere ve aşınmaya karşı yüksek direnç, incelik ve bulunabilirlik) yüksek performansıyla.

 

FMG UZUN BİR GARANTİDİR

FMG‘nin araştırma, özel ve patentli teknolojiler, güncelleme ve personel eğitimi konusundaki çabası mükemmel sonuçlara yol açmıştır. FMG tarafından üretilen plakaları kullanarak, hem büyük hem de karmaşık ve zarif tasarımlı yüzeylere kadar hem dış hem de iç mekanlarda, her türlü yatay veya dikey yüzeyleri kaplayabilirsiniz. Yüzlerce yıllık jeolojik dönemler boyunca doğanın yarattığı doğası, FMG Fabbrica Marmi e Graniti, doğaya çok benzeyen bir işleme döngüsü sayesinde sadece birkaç saatte üretim yapabiliyor.

AKTİF TEMİZ HAVA VE ANTİBAKTERİYEL SERAMİK ™

Active, ISO 10678: 2010, ISO 27448-1: 2008 ve ISO 27447: 2009 sertifikasına sahip dünyadaki tek kirlilik önleyici ve bakteri seramik yer ve duvar karosudur. Fayanslara yapışarak, kimyasal temizlik ürünlerine duyulan ihtiyacı pratik bir şekilde yerine getiriyor ve böylece kirliliği azaltıyor. Döşemeleri suyla temizleyin veya yağmurun dış mekan döşemelerinin üzerine düşmesine izin verin; tüm kirler kayar!

DOĞA İLE ÖĞRENİN

FMG Fabbrica Marmi e Graniti, kurulduğundan bu yana, taş ocağı mermeri, granit ve taş üzerinde bir iyileşmeyi açıkça gösteren özelliklere sahip, yalnızca teknolojik olarak gelişmiş ürünler sunabilmek amacıyla araştırma taahhüdünü sürdürerek her zaman düzenlemelere ve sertifikalara önem vermiştir.

Scroll to Top