GAMADECOR

İspanya’nın en çok satan mutfak mobilyası üreticisi olmaya devam ediyor

Porcelanosa Grubu’nun mutfak mobilyası üretiminde uzmanlaşmış şirketi Gamadecor, lM Cocinas y Baños tarafından hazırlanan en son endüstri sıralamasının sonuçlarına yansıdığı üzere, bu yıl rekabeti bir kez daha geride bıraktı .

Bu sınıflandırmaya göre bu sektörde en çok satan İspanyol firması yine Gamadecor’dur. 2019 yılına ilişkin rakamlar, Şirket Sicillerinde ve firmaların kendilerinden elde edilen verilerden elde ediliyor ve şirketin 48.009 milyon Euro’luk satışla Santos ve Dica gibi diğer firmaların önündeki konumunu nasıl konsolide ettiğini gösteriyor. 24.309 milyon ile ikinci sırada yer alan Santos ve 20.990 milyon ile üçüncü sırada yer alan Dica’dan uzaklık.

1987 yılında kurulan Gamadecor, Porcelanosa Grubu’nda karo sektörü dışında faaliyet gösteren ilk şirkettir . O zamandan beri, mutfak mobilyası sıralamasında dördüncü sıradan 2012’de açık ara liderliğe yükseldi ve günümüze kadar geldi. Bu değerin çoğu, şirketin toplam üretiminin %70’ini oluşturan ihracatından kaynaklanmaktadır. 2010’dan bu yana, şirketin iş cirosu tutarlı bir şekilde artarak 2019’da mevcut 48.009 milyon Euro’ya ulaştı. 

Herhangi bir banyoyu evin favori alanına dönüştüren çarpıcı tasarımlara sahip banyo mobilyaları. Gamadecor banyo tasarımları kullanılarak yaratılan, karakter ve üstün kaliteye sahip, özünde zarif banyolar.

Gamadecor’un banyo mobilyası seçenekleri, klasikten modern avangard tasarımlara kadar çeşitlilik gösterir. Ahşap gibi geleneksel ve doğal malzemeleri cila ve cam gibi yenilikçi yüzeylerle birleştiren mekanlar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Scroll to Top