Jacuzzi ®’in Hikayesi

Dünyaca ünlü markamız, yılların en ileri tasarım ve teknolojisini kapsamaktadır ve 1956’dan beri isim, hem yenilikçi hem de mucit olarak kendini kanıtlamıştır. Jacuzzi® hikayesi, saf bir kararlılığın ve sıkı çalışmanın ısınma hikayesidir.

Jakuzi Kardeşleri

7 kardeş, 6 kız kardeş, 2 dünya savaşı ve göçle, kurucu Jacuzzi® ailesi, hayatlarını yeni fikirleri keşfetmeye ve bir iş kurmak için ürün tasarımları ile deneyerek geçirdi.

Yedi Jacuzzi ® kardeş İtalya’dan Kaliforniya’ya göç etti. Kardeşler, ilk kapalı kabin monoplanını icat ederek ve uçarak havacılıkta büyük adımlar attılar. 1920’lerde onların mühendislik becerisi ve hidroliklere olan ilgisi ve fLuids’in termodinamiği onları havacılık alanından tarıma götürdü. Hidrolik içgörüyü birleştiren Jacuzzi® ailesi, daha sonra tarımsal pompa endüstrisinde önemli ilerlemeler kaydetti.

1943’te Kenneth Jacuzzi ®, juvenil romatoid artrit ile birlikte olan romatizmal ateşi geliştirdi. Hastanedeki aylık hidroterapi seanslarının oğlunun semptomlarını azalttığını kabul ederek, 7 kardeşin en büyüğü olan Candido Jacuzzi®’i, 1956’da yeni bir hidroterapi pompası geliştirmeye yönlendirdi ve bu da Kenneth’e evde daha düzenli bir tedavi uygulanmasını sağladı. Bu uygulamadan, küçük bir niş iş geliştirdi. Aile, J-300® adlı taşınabilir pompalarını hastanelere ve okullara sattı. Pompa daha sonra banyo ile birlikte tasarlandı ve yeni özel jet teknolojisi, pompa fikrini yeni bir seviyeye taşıdı. Bu özel jetlerden geçen% 50 hava ve% 50 su karışımı, daha önce hiç olmadığı gibi bir deneyim sağladı.

Bu yenilikçi ruh, üçüncü nesil bir aile üyesi olan Roy Jacuzzi® tarafından yakalandı ve 1970’li yıllarda Roy Jacuzzi®, banyo gruplarını barındıracak yerleşik ısıtma ve filtreleme sistemleriyle daha büyük banyo üniteleri geliştirdi ve böylece ilk sıcak küvet oluşturuldu.

Pompadan Jet

Günümüzde hidroterapi ve jetli banyolardaki mühendislik ve teknolojik ilerlemeler, Jacuzzi ® jacuzzi banyoları ve spa küvetlerinde yeni eklemeler ve fikirler ortaya çıktıkça gelişmeye devam ediyor. Jacuzzi ® stili ve ustalık geleneğini sürdürerek ihtiyaçlarınızı etkin bir şekilde öngörmeye devam ediyoruz. Dünyanın en büyük satış jetli jacuzzili küvetleri ve jakuzili küvetleri olarak tanınmasının yanı sıra, Jacuzzi ®, pompa sistemleri, jet teknolojisi, hava kontrolü ve ürün tasarımı konularında dünya çapında 250’den fazla patente sahiptir.

Jacuzzi ® markası. bir isimden daha fazlası.

50 yıldan fazla bir süredir, icat ve yenilikçilik bizi hep hareket etmeye devam etmeyi öğretti. Bir Jacuzzi® spa küvetinin duyusal deneyimini artıracak bir sonraki teknolojik keşifleri ortaya çıkarmak için sürekli çalışıyoruz. Her zaman mümkün olan en iyi hidromasajı elde ettiğini biliyorsun.

Aksesuar Group 25 yıldır Azerbaycan ve Irak’ta Jacuzzi markasının ürünlerini sadece satış değil sağlık hissi ve güvenle Müşterilerisiyle buluşturmaktadır.Satış , satış sonrası teknik servis, kurulum ve montaj hizmetinin yanı sıra Jacuzzi fabrikasında eğitimini tamamlamış teknik servis ekibi ile dünyanın birçok ülkesinde kurulum gerçekleştiren bir gücüz.Bizler derinliğini en eski köklerden alan sağlam temeller ilkesi ile ilerleyen teknolojiyi en yakından takiple müşterilerimiz ile buluşturan gücün eseriyiz. Jacuzzi Azerbaycan – Irak –  Türkiye.

Scroll to Top