LİNEABETA

Lineabeta, Banyo dünyasında erişebilir, güzel ve dinamik lüksün markasıdır.

banyosunu tazelik, işlevsellik, sadelik ve ironi dokunuşlarıyla tasarlamak ve döşemek isteyenlerin günlük yaşamını yorumluyor.

Hepimiz, fonksiyonel ürünlerle donatılmış, temizliği kolay, uzun süre dayanacak ve her zaman çağdaş bir estetiğe sahip, çoğu insanın erişebileceği konforlu bir banyo hayal ediyoruz.
“ Günlük tasarım ” getirisinin belirttiği gibi, günlük olarak basit ve spontane bir şekilde yaşanacak bir ortamı arzuluyoruz.

Günlük proaktiflikleri ile markamızı ve koleksiyonlarımızı geliştirmeye ve geliştirmeye katkıda bulunan yüzlerce müşteri / perakendeci ile ortaklaşa ülke genelinde varız.
Özellikle Almanya, Fransa, İspanya, Danimarka, Benelüks, Orta Doğu ve Amerika Birleşik Devletleri’nde her zaman dış pazarlarda bulunur.

Ürünlerimiz için benimsediğimiz sertifikalar ağırlıklı olarak CE ve TÜVV’dir. Ancak müşteri talep ederse, ürün türü veya varış ülkesinin gerektirdiği standartlar göz önüne alındığında, Belgelendirme ve Ürün Kalitesinin teknik-profesyonel desteğinden yararlanarak geçici araştırma ve belgelendirmeler yapmak için kendimizi hazır hale getiriyoruz. Bodys, Ortaklarımız. yıllardır.
Mobilya aksesuarlarının (CERT-17533-2006-AQ-VEN-SINCERT) tasarım, geliştirme, üretim ve pazarlama süreçleri için ISO 9001:2015 sertifikasına sahibiz.

Scroll to Top