Mestre

Bronces Mestre S.A., 1952 yılında İspanya’nın Valensiya şehrinde kuruldu. İş faaliyetine, yüksek kalite ve tasarım batarya üretimine adanmış küçük bir esnaf atölyesi gibi başladı. Bu andan itibaren, felsefe üretiminin çekirdeğini asla unutmayan, sanat ve el sanatları gibi, zamanın en yenilikçi üretim hatlarının kurulmasıyla modernizasyon süreci başlar.

1980 yılında Bronces Mestre, küresel bir varlığa sahip Şirketler için sanatsal banyo armatürleri üretmeye başladı. İspanyol lüksü ve dünya çapında en prestijli markaların ardındaki mükemmeliyet tutkusu.

Marta Planell, “Bugün kristal, marka kimliğimizin bir parçası ve dünyadaki lüks projelerimizin çoğunun ayrılmaz bir parçası” diyor. “Swarovski cazibe, moda, zarafet ile eş anlamlıdır ve tasarım felsefemiz benzer niteliklere dayanmaktadır. Sonuç kendini anlatıyor – inanılmaz. ”

Mestre şimdi cazibe, moda, zarafet ile eş anlamlıdır. Dünya çapında lüks projeler için referans haline gelen ultra lük projelerde aranan marka özelliği ile ön plana çıkmış bir firmadır.

Scroll to Top