WINDISCH Türkiye

1934’den beri üretici…

Metalurji şirketi 1934 yılında kuruldu. WINDISCH, S.A., asıl amacının, metali sanat sanatına tamamen profesyonellik ile yükseltmek için meslek, tecrübe ve geleneği birleştirmeyi amaçlayan bir aile işletmesidir.

 

Faaliyetimiz, üç farklı ürün yelpazesine ayrılan zarif, pratik ve fonksiyonel tasarıma dayanan bir politika ile banyo alanına yönelik eşyaların ve tamamlayıcıların üretimine odaklanmaktadır: büyütme aynaları, aksesuarlar (çöp kutuları, rulo tutucu, havlu rafları, sabunluklar vb.) ve tamamlayıcılar (jel dağıtıcılar, kağıt kutuları vb.).

Windisch Teknolojisi

Windisch‘te, üretimdeki mükemmellik metalurjideki en son tekniklerle birleştirilerek en yüksek kalitede ürünler elde edilir.

Ham haliyle pirinçten başlayarak, mevcut en yeni teknikleri kullanarak elektrolit, krom ve 24 ayar altın kat uygularız.

Atölyemizden çıkan her parça, ayrıntılı kalite kontrollerimiz doğrultusunda, en ince ayrıntısına kadar ayrı ayrı kontrol edilir.

Aksesuar Group Windisch markasını uzun yıllardır Azerbaycan – Irak – Türkiye showroomlarında zarif ve şıklığın doruk noktasında sergilemekte ve müşterilerine en uygun sunumlarla ulaştırmaktadır. Windisch ürünlerine eşsiz değerler katan Aksesuar Group’un tüm showroomlarında sizleri beklemekte. WİNDİSCH & AKSESUAR GROUP.

Scroll to Top