GELECEĞİN BANYOSU Noken Türkiye – Türkiye Noken

Çünkü gelecek bugün inşa edildi

Felsefemiz, bugünkü yarının banyosunu aşağıdaki prensiplerle tasarlamaya dayanmaktadır:

  1. Son teknoloji, rahatlık, konfor ve sağlık hizmetlerinde
  2. Günlük yaşamı kolaylaştırmak için banyonun maksimum kişiselleştirilmesini ve pratikliğini sağlayan tasarımlar.
  3. Gelecek için sürdürülebilir çözümlere bağlılık

Günlük hijyen, suyun temizliğine ve saflığına dayanır. Su jetleri sayesinde daha fazla kişisel hijyen, rahatlık ve rahatlık sağlayan bir tuvalet modeli olan NK Concept Intelligent Toilets ile refah devrimine girin. Kendi kendini kontrol teknolojisi, ön ve arka temizlik arasındaki farkın yanı sıra, kullanım aralığını arttırmak ve her bireye uyum sağlamak için üç konumlu temizlemeyi de mümkün kılar. Aynı zamanda suyun sıcaklığının düzenlenmesine ve üç seviyeli kurumaya izin verir. Otomatik koltuk yükseltme için ısıtmalı koltuk ve varlık sensörü ile. Gece kullanımı için aydınlatma ile.

 

Koleksiyon VITAE

Zaha Hadid‘in son mücevheri. Mart 2016’da vefat eden ünlü mimar Zaha Hadid tarafından üstlenilen cesur bir tasarım. Tasarımın dönüşümüne olan sürekli ilgisi, organik hatların ve sıvı formların ustaca bir araya getirilmesiyle dolu bir koleksiyon yaratmasını sağladı. yenilik ve sürdürülebilirlik.

“Yaşamın özü”

Su, doğanın mimarıdır. Hareketleri bu nedenle dünyada görülebilen en inanılmaz doğal yaratımlardır. Zaha Hadid tarafından çok iyi gösterilen bu “sıvı modernliği” yansıtan Vitae, muazzam estetik değeri olan eksiksiz bir banyo koleksiyonu. Avant-garde kişiliğiyle formları ve dinamik olan Vitae, inovasyon ve rahatlığın bir geleceği öngören, organik unsurların bir kombinasyonunu sunar.

PORCELANOSA GRUBU KALİTE MÜHENDİSLİĞİ

Noken Porcelanosa Banyoları, banyo armatürlerinde uzmanlaşmış PORCELANOSA Group şirketidir. Kurulduğu günden bu yana, banyo elemanlarında, tuvalet ve küvetlerden en yeni musluklara, lavabolara, banyo ünitelerine, duş başlıklarına, duş teknelerine, havlu kurutucularına ve banyo aksesuarlarına en iyi teknoloji, kalite ve seçkinlik sunarak firma ayrılmıştır.

Aksesuar Group,  Porcelanosa Group Noken ürünlerinin dünyada en nadir mücevherler edasında sergilendiği  Showroomlara sahiptir. Noken Türkiye – Azerbaycan – Irak (Erbil-Bağdat) showroomlarımızda günümüz trendleriyle tasarlanmış teşhir alanlarımızda müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır.Türkiye Noken Distiribütörlüğünde tüm ürünlerimiz Showroomumuzdadır.

Scroll to Top