PETRACER’s Türkiye

Geleneği yeniden şekillendiren ve zamansız bir tarzı tanımlayan sürekli araştırmanın klasik ve zarif bir ifadesi. Döşemeduvar kaplamaları ve en otantik Made in Italy ürünlerinin banyo mobilyası sembolünden oluşan lüks bir seri. Duvar kaplamaları, iç mekanın karakterini ifade eden döşeme ve döşemeler, malzemelerin kalitesi ve işçilik ile tanımlanması, kaplamaların karmaşıklığı, seramiklerin aşırı dekorlanması, detayların kıymeti. Mekanları kişisel zevklere göre yorumlama arzusunu ihmal etmeden, onları seçkin mekanlara dönüştürme arzusunu ihmal etmeden her bir eleman arasındaki referansları ve yanlışlıkları geliştiren mükemmel bir kombinasyon.

Petracer‘in eşyalarıyla, seramik daha otantik mesleklerine geri döner: Dekorasyon. Etkileyici ve stilistik bir güç olarak tasarlanan dekorasyon. Eklektik, çok biçimli, renkli güzellik için ideal. Modanın ve trendlerin ötesinde. Malzemelerin kıymetli olması ve stillerin özgün ve kişisel bir anahtarda yorumlanması sayesinde her zaman özel ve zarif bir lüks arayışı içinde. Güzelliği tutkuyla, karakterle ve özgünlükle teyit etmek için bir değil, birçok tür incelik, birçok farklı ifade cüret etme yeteneği. “Boiserie” den (ahşap işleri), dekor tarzına ve kumaşlara kadar büyük yaşam klasikleri çağdaş bir şekilde yeniden yorumlanıyor. Çünkü stil ve zerafet, farklı kültür ve zevkleri yorumlarken, her zaman Made in Italy ile eşanlamlı olmuştur.

Duygu

Zaman içinde iz bırakan ve bir güzellik pervanesi olmaya devam eden gelenek ve İtalyan tarzının tercümanları, münhasırlık işareti olarak değil, müsteşarlığı değil lüksü seviyoruz …

İlham

Olağanüstü karakter, geleneksel işçilik, üstün kaliteli hammaddeler: Petracer‘in döşeme ve duvar kaplamaları koleksiyonları, temiz hatlarda, yapılarda ve seramik tonlarında birleştirilen mükemmel klasik ve modern birliğidir.

Lüks süslemeli bir elbise gibi, döşeme ve duvar kaplamaları iç mekanlarını karakterleriyle tamamlar, bu ekstra kaliteyi ekler ve malzemelerin uzmanlığı ve işçiliği sayesinde benzersiz ve anlaşılmaz kılar. Modaları takip etmek istemeyen ancak zamansız şıklığı tercih edenler için, metallerin kıymetli dokunuşuyla ve renk ve dekorasyon çeşitleriyle zenginleştirilmiş en iyi koleksiyonlar.

Originali

İç mekanlar, çağdaşlığı ve zamansız çizgileri iç içe geçirebilen benzersiz bir stille geliyor. Biçim ve işlev, mükemmel kalitede malzemeler ve uzman işçiliğiyle gösterilen özen ve özenle daha değerli hale gelen benzersiz bir iç mekan projesinde bir araya geliyor. Lüks mobilyaların her biri, İtalyan ustalarının mükemmelliği ve uzmanlığı sayesinde yaratılmıştır: Karmaşıklık, sadece ihtişamla ilgili değil, aynı zamanda sekizgen şekil ve kıvrımlı gibi fark yaratan ayrıntılara gösterilen özen ve özendir. musluk aralığının hatları. Bir haute couture elbisesi gibi, Petracer‘in mobilyalarını kişiselleştirmek mümkündür, böylece şiirleri günlük yaşamlarına sokmayı tercih edenlerin kişilik tonlarını yansıtabilirler.

Scroll to Top