Porcelanosa’nın Detay Tutkusu

Porcelanosa seramik duvar ve zemini sektörünün lider üreticisidir. 800’den fazla çalışanı olan bir iş gücüne sahiptir. Araştırma ve kalite alanında devam eden çalışmaları sayesinde, bir iş grubu olarak dünya çapında bir üne sahiptir. Grup, çok çeşitli formatlarda ve kaplamalarda tek fırınlı gözenekli, taş ve porselen duvar ve yer karoları konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünleri yüksek teknoloji özellikleri, yenilikçi tasarımı ve rakipsiz kalitesi ile öne çıkıyor.

STON-KER Yeni seramik taş modelleri

STON-KER veya seramik taş, porselen karoların bile mükemmel performansını aşan son derece dayanıklı bir malzemedir. Kalitesi nedeniyle, dış mekanlarda veya cephelerde monte edildiğinde, aşırı koşullarda ve en değişik hava koşullarında bile yüzeyinde değişmeden kalabilir. Yeni Rock serisini ve ultra dayanıklı seramik taşlarının geri kalanını yeniden oluşturmak için PORCELANOSA Grupo seramik ürün sistemini en zorlu mimariye uyarlanabilen benzersiz ve çok yönlü bir tasarıma sahip, optimum ve mükemmel bir ürün elde etmek için sağlar

Forest, seramik parke, her zamankinden daha çevre dostu.

Gayrimenkul, misafirperverlik ve sözleşme pazarlarındaki artan talebe çözüm üretmek amacıyla tasarlanan dört yeni Par-Ker (Porcelanosa‘nın orijinal seramik parke) modelleri; Ayrıca çevre dostu ve ekonomik olan yüksek kaliteli bir ürün.

Üretimde geri dönüştürülmüş malzemenin% 95’inden fazlasını kullanan, dolayısıyla çevresel etkileri azaltan ve binaların ana çevre sertifikaları için rakip malzemelere göre net bir ayrım sağlayan bir üründür.

 Aksesuar Group Azerbaycan ve Irak da porcelanosa group distribitörü olup Türkiye ve diğer tüm ülkelerde projelere ürün temin etmektedir. Aksesuar Design İstanbul olarak Türkiye’de birçok özel projelerde , yurtdışında ise Özbekistan – Türkmenistan – Kongo – Malta – Dubai – Fas – Kuwait gibi ülkelerde birçok irili ufaklı projeye ürün tedariğinde bulunarak en son Kazakistan Astana da bulunan  Abu Dabhi plaza Sheraton Otelin tüm seramik ve vitrifiye ihtiyaçlarını Porcelanosa’nın benzersiz  ürünleriyle tedarik ederek yoluna devam etmektedir. Türkiye Porcelanosa Group yada sadece Porcelanosa denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan Aksesuar Design’dır. 

Scroll to Top