SICIS

Sicis Her bir parçanın tek bir genel görüntü oluşturmak için birbirine bağlandığı mozaikten, yüksek kaliteli mozaik ve yenilikçi kaplama malzemeleri yaratıp üreterek doğdu, SICIS Interiors konseptimizi geliştirmeyi hedefledik. Mobilyadan aydınlatmaya, kumaştan yüzeylere kadar her parçanın uyumlu ve eksiksiz bir ortam yaratmak için diğerleriyle birleştirildiği iç tasarımlar oluşturduk. 

Sloganımız “asla durma”. Her zaman gelişmeye çalışıyoruz, bizi yeni üretim süreçlerini patentlemeye ve yeni malzemeler yaratmaya yönlendiriyoruz. Biz böyleyiz. Sınırlarımızı zorlamak bizi şu an bulunduğumuz yere getirdi.

Bizim için her zaman ilham kaynağı olan mozaiğin tarihi başkenti Ravenna’da genel merkezimizin olması tesadüf değil. Ve İtalya’da, yurtdışında da sevilen ve aranan bir lezzet ve yaratıcılığa ev sahipliği yapıyor. Ürettiğimiz her şeyde, her bir bileşene verdiğimiz özende, her ayrıntıyı tamamladığımız özenle fark edilebilen köklerimiz var.

İtalyanların çok hareket ettiğini söylüyorlar, elimizi sık sık kullandığımız kesin. Tüm süreçlerimizde çok fazla el becerisi ve işçilik var, yine de “el yapımı” konseptine değer veriyoruz. Bunun için, geleneksel işleme tekniklerinin uygulamasını birleştiriyoruz, ancak her zaman çağa ayak uydurmak için modern bir anahtarda tekrar ziyaret ediyoruz. Doğrusu ileri bir adım.

 

Scroll to Top