TREESSE

 

Treesse 40 yıldan fazladır hidromasaj,sade küvet ve kabin üretiminde kendini hızlı bir şekilde geliştiren yeniliksel ve inovatif çözümleri ürünlerinde uygulayan ve kullanıcılarına suyun insan bedeni üzerindeki etkisini fiziksel olarak hissettiren bir marka özelliğini taşımaktadır.Ürünlerini diğer firmaların aksine insan sağlığına katkıda bulunacak özellikler ile pekiştiren marka alansal ölçüleri referans alarak ürettiği ürünlerle dikkat çekmektedir.

Bu tam rahatlama zevki dışında her şeyi gizleyen yenilikçi Hayalet Sistem’in vaadidir. Mini yüzme havuzlarından küvetlere, duş kabinlerinden ses difüzörüne kadar Ghost System, görünmez teknolojiyi ışıkların, renklerin ve seslerin rahat bir karışımında rahatlık ile birleştiriyor. Dinlenmek için sadece şimdiye kadar hayal edebiliyordunuz.Bu zevk artık Treesse ile mümkün.

Aksesuar Design Türkiye Ve Irak ta Treesse markasının resmin temsilcisi olup.Dünyanın birçok ülkesindeki projelerde ürünlerinin satışını ve teknik servis hizmetini vermektedir.

Scroll to Top