Hayal Dünyanızın, Hayat Mimarı

Distribütörü olduğu ve uluslararası platformda kendini ispatlamış 100’ün üzerinde özel markanın ürünlerini bünyesinde toplayan Aksesuar Group, düşlediğiniz mekânları gerçeğe dönüştürüyor.

Trendi belirleyen ürünleri keşfedin

italyan tasarımcılardan

HİZMETLERİMİZ

3D TASARIM

 Firmamızın uzman mimar kadrosu,  sizin zevkleriniz doğrultusunda 3D görselleri hazırlar. Size özel sunduğumuz bu üstün tasarım hizmetimiz için ekstra bir ödeme talep etmiyoruz.

NAKLİYE

Nakliyat, ürünün gerektirdiği tutum ve davranışlara sahip teknik ekip gerektiren hassas bir süreçtir. Nakliyat, ürünün gerektirdiği tutum ve davranışlara sahip teknik ekip gerektiren hassas bir süreçtir. Satın aldığınız ürünleri uygun koşullar ve araçlarla, adresinize teslim ediyoruz.

SERVİS & MONTAJ

Her bir ürünün uygun ekip ve araçlarla, ürünün gerektirdiği titizlikle yerine montajlanması, olası zararları ve ek maliyetleri bertaraf etmek açısından önemlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren deneyimli uzman ekiplerimizle satış sonrasını destekliyor, kurulum gerektiren tüm ürünler için hiç bir hizmet bedeli almıyoruz.

ÜRÜN GARANTİSİ

Profesyonel montaj servisimiz, özel eğitimleri gereği ürün kurulumunda işinin ehli, test aşamasında ise güvenilir olduğu kadar bütçenize dost bir hizmettir. Montajını yaptığımız tüm ürünlere 2 yıl firma garantisi ve süresiz servis garantisi avantajıyla sunuyoruz.

VIP SERVİS

Konumunuzu ve sizi saat kaçta almamız gerektiğini bizlere bildirdiğiniz taktirde, VIP servis görevlimiz sizi adresinizden alacak ve geliş gidişte ilgili yaşayacağınız endişeyi ortadan kaldırmaktan memnuniyet duyacaktır.
Her hayat özeldir; Aksesuar Design, sizin farkınız…

UYGULAMA

Satışını yaptığımız Dünya markalarının ürün ve aksesuarları ile size özel tasarladığımız kombinasyonları, proje onayı akabinde işi ele alan uzman ekiplerimizin özenli uygulamaları ile taçlandırıyoruz. Beğeni ve alışkanlıklarınızla örtüşen kaliteli mekanlarda mutlu yaşamanız, bizlerin tek referansı olacak.

ZAHA HADID

Zaha Hadid 1950’de Bağdat’ta doğmuştur.
Pek çok uluslar arası yarışmanın kazananı olan Hadid’in, tasarımları daha önce inşa edilmemiş projelerdir.

ROMAN ESTEVE

Ramón Esteve (1964), 1991’den beri stüdyonun kurucusu ve yöneticisidir. Onun gücü, Casa Sardinera ve Refugio en la Viña gibi sembolik konut projelerinde çok iyi yansıyan bir trend olan Akdeniz mimarisidir.

SIMONE MICHELI

İtalyan mimar ve tasarımcı Simone Micheli (1964), 1990 yılında kendi mimarlık stüdyosunun kurucu ortağıydı. Tasarımı, kendine has güçlü kimliklere sahip benzersiz kreasyonlarını şekillendirirken göz önünde bulundurduğu, verimlilik ve sürdürülebilirlik üzerine kuruludur.

RICHARD ROGERS

ogers Stirk Harbour & Partners uluslararası prestijli bir stüdyodur. Richard Rogers (1933), Londra’daki sembolik Georges Pompidou Merkezi’nin yanı sıra Lloyd’s binası ve Millenium Dome gibi diğer mimari mücevherlerin ortak yaratıcısıdır.

Scroll to Top