3d Tasarım

Uzman tasarım ekibimizin temel amacı, kullanıcı memnuniyetine odaklı fonksiyonel mekanlar oluşturmaktır. İsabetli malzeme seçimi, sürdürülebilir bir kalite ile estetik olguların bir araya getirilmesi, en çözümsüz gibi duran konularda bile şaşırtıcı çözümler sunabilir. Tasarım keşiften itibaren sonuca kadar tam da bu yüzden profesyonellerce yönetilmesi gereken bir süreçtir.

Keşif ekiplerimiz uygulama alanından raporladıkları teknik bilgileri tasarım ekibimize detaylı olarak aktarır. Tasarım ekibimiz sizin zevkleriniz doğrultusunda 3D görselleri hazırlar.

Size özel sunduğumuz bu üstün tasarım hizmetimiz için ekstra bir ödeme talep etmiyoruz.

Nakliye

Nakliyat, ürünün gerektirdiği tutum ve davranışlara sahip teknik ekip gerektiren hassas bir süreçtir. Satın aldığınız ürünleri uygun koşullar ve araçlarla, hiçbir hizmet bedeli almaksızın adresinize teslim ediyoruz.

Servis & Montaj

من المهم تجميع كل منتج مع الفريق والأدوات المناسبة ، مع العناية التي يتطلبها المنتج ، من أجل القضاء على الأضرار المحتملة والتكاليف الإضافية. نحن ندعم خدمة ما بعد البيع من خلال فرق الخبراء ذوي الخبرة لدينا التي تقدم خدمة موجهة نحو إرضاء العملاء ، ولا نفرض أي رسوم خدمة على جميع المنتجات التي تتطلب التثبيت.

Ürün Garantisi

تتميز خدمة التجميع المحترفة لدينا بالكفاءة في تركيب المنتج ، ويمكن الاعتماد عليها في مرحلة الاختبار ، فضلاً عن كونها صديقة للميزانية نظرًا لتدريبها الخاص. نحن نقدم جميع المنتجات التي نقوم بتجميعها مع ميزة ضمان الشركة لمدة عامين وضمان خدمة غير محدد.

VIP Servis

كما تعلم حركة المرور في اسطنبول ، فإن العثور على عنوان في اسطنبول هو مغامرة أخرى. بالطبع ، سنكون دائمًا على استعداد لإرشادك عند الانطلاق. ومع ذلك ، إذا أخبرتنا بمكانك والوقت الذي نحتاجه لاصطحابك ، فسيقوم موظف خدمة كبار الشخصيات لدينا بنقلك من عنوانك وسيسعده أن يريحك من أي مخاوف قد تكون لديك في طريقك ذهابًا وإيابًا .
كل حياة خاصة. تصميم الملحقات ، هو الاختلاف الخاص بك ...

Uygulama

Satışını yaptığımız Dünya markalarının ürün ve aksesuarları ile size özel tasarladığımız kombinasyonları, proje onayı akabinde işi ele alan uzman ekiplerimizin özenli uygulamaları ile taçlandırıyoruz.

Beğeni ve alışkanlıklarınıسيكون العيش بسعادة في مساحات جيدة تتناسب مع احتياجاتك مرجعنا الوحيد.

ar
انتقل إلى أعلى