Aparici Türkiye

Ceramicas Aparici, en yüksek üretim kalitesini ve yenilikçi tasarımı temsil eder. Bu aile şirketinin birinci sınıf seramik ve porselenleri, tüm endüstrinin gelişmesi ve trendleri için itici bir güç görevi görmekte ve dünya çapında mevcuttur.

İmalat markamızın başarısı, elli yıldan daha uzun bir süredir başarılı olan bir ilkeye dayanmaktadır, yani ürünlerimizin hiçbir zaman yalnızca bir yapı malzemesi olarak görülmemesi, aynı zamanda iç ve mimari tasarımın vazgeçilmez bir parçası olarak görülmesi mükemmel niteliksel ve estetik standartlar.

1940’lı yıllarda Maximiano Aparici, on altıncı yüzyıldan beri önemli seramik geleneği ile tanınan, İspanyol kasabası Alcora’da küçük bir fırında el yapımı kırmızı gövdeli bizcocho çinileri üretmeye başladı. Bu fayanslar, o zamanlar kullanılmış olan yerel kırmızı kil ile üretildi ve bugün hala kullanıldı ve daha sonra sırsız yüzeylere renk ve desen uygulayacak olan cam stüdyolarına satıldı.

Yirmi yıl sonra kendi fırınında fayans imal eden Maximiano Aparici, eşiyle birlikte 1961’de Ceramicas Aparici’yi kurdu. İlk Ceramicas Aparici fabrikası gururlu başarısıydı; ancak küçük bir fabrikaydı, ancak son camlama işlemi de dahil olmak üzere, daha önce yapamadığı, bicottura veya çift ateşleme tekniğini kullanarak fayans üretimine başlama şansını verdi.

Elli yıldan fazla ve üç kuşak sonra Ceramicas Aparici, dünya çapında 140’tan fazla ülkeye ihracat yapan bir şirkete ve Alcora kasabasında ve yakın çevresinde farklı üretim tesislerine dönüşmüştür. Şirketimizin özü ve değerleri, yine de Maximiano Aparici’den miras kalanlar olarak kaldı.

Aksesuar Group olarak Aparici firmasının ürünlerini Irak showroomlarımızda müşterilerimize sunmaktayız. Aparici seramik

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Scroll to Top