Bathco, 

Sezgilerimiz ve bilgi birikimimizle sınırları aştığımız 40 yıldır geniş bir yelpazede banyo ürünleri tasarlıyor, üretiyor ve dağıtıyoruz .

Bugünlerde geçmişe baktığımızda, beş kıtada bulunmaktan gurur duyuyoruz. İşin sırrı belki de köklerimizi unutmadan en son teknolojiyi işimize dahil etmemizde yatıyor.

Bugün her zamankinden daha fazla geleceğe bakıyoruz; günden güne kazanılan ve artmakta olan bilgi birikimi sayesinde büyümeye devam etmek istediğimiz fırsatlarla dolu bir gelecek. 

Bathco  iş stratejisinin önemli bir parçası,  tasarım, kalite ve yeniliğe sürekli olarak yatırım yapmaktır  . Bu üç temele dayanarak, müşteri ihtiyaçlarını çözmek ve bizi pazarın eğilim değişikliklerine göre ayarlamak için sürekli yeni ürünler geliştiriyoruz. Bu nedenle, tanınmış endüstriyel tasarımcılar ve araştırma merkezleri ile düzenli olarak işbirliği yapıyoruz.

Şirketimiz  , kullanıcılara yeni olanaklar sunan banyo ürünlerinin tasarım ve geliştirilmesine olduğu kadar yeni malzemelerin araştırılmasına da büyük bir yatırım yapmaktadır  . Açık bir örnek,  2013 yılında gerçekleştirilen Cantabria Bileşenleri Teknoloji Enstitüsü ile işbirliğimizdir  .

I+D+I projesinin amacı, tamamen Cantabria’da geliştirilmiş, su geçirmez, dayanıklı, hafif, doğal bitişli üst düzey bir vitrifiye üretimine olanak sağlayan yenilikçi bir malzeme geliştirmektir. Bu yeni özel seri, Bathco’nun  banyo sektöründeki uluslararası lider konumunu teşvik edecek  .

Scroll to Top