CRISTINA Rubinetterie

CRISTINA Rubinetterieİtalyan banyo armatürleri ve donanımları şirketi 1949 yılında Orta Gölü’ndeki Gozzano’da kuruldu.

Banyomutfak, sağlık iç mekanları ve dış mekan alanları ürünleri, çağdaş iç projelerin estetiğiyle kusursuz bir şekilde harmanlanarak işlevsellik ve süre sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Şirket, hepsi mükemmellik için geliştirilen, yalnızca İtalya’da özel olarak üretilmiş, en kaliteli malzemeleri ve ileri teknolojik süreçleri kullanarak çevreye büyük saygı duyarak özel ve sözleşmeli sektörler için geniş ve çeşitlendirilmiş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Her bir CRISTINA projesi, hem teknoloji hem de tasarım açısından gelişen çözümler aracılığıyla, hem kendini hem de sektörü yenileştirmeye odaklanmış bir marka tarafından ileri sürülen şirketin ahlakının temel taşlarını taahhüt ve tutku taşıyor. Ürünler insanların gereksinimlerini ve isteklerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Tüm markanın ürünleri, katı uluslararası standartlara uygun malzemeler kullanılarak üretilen ve su tüketimini azaltmak için tasarlanmış teknolojilerle donatılmış, çevresel sürdürülebilirliğe dikkat çeken dikkat çekiyor.

CRISTINA Rubinetterie, Made in Italy kalite ve estetiğinin uluslararası bir simgesidir. Ürünleri dünya genelinde 80’den fazla ülkede dağıtılmaktadır ve detaylara titizlikle özen gösterilerek, özel çözümler geliştirme potansiyeli ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığı, markayı benzersiz kılan tüm belirgin katma değerlerinden dolayı takdir edilmektedir.

CRISTINA Rubinetterie’nin hikayesi, Ezio Cristina’nın 1949’da Gozzano’da (NO) şirketi kurmasıyla, İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra başladı. Sürekli Ar-Ge yatırımları nedeniyle musluk ve armatür sektöründe referans noktası haline geldi.

Zamanla, kurucunun oğulları Alberto ve Riccardo şirkete dahil oldular ve geleneğe dayanan girişimci bir kalkınma politikası izleyerek markayı sektörün uluslararası liderine dönüştürdüler. 1980’lerin sonlarına doğru şirket, Gruppo Cristina‘ya yol açan, toprak boruları, elektronik ve zaman kontrollü musluk ve bağlantı parçaları imalatında uzmanlaşmış SILFRA şirketinin satın alınmasında sonuçlanan stratejik bir operasyon gerçekleştirdi.

Yıllar geçtikçe, CRISTINA üretimin tüm yönlerini geliştirmiştir. Örneğin, 2007 yılında Gozzano lojistik tesisi, tamamen otomatik bir depo için 2000 m2 kapalı alan yaratacak şekilde genişletildi.

CRISTINA‘nın proje kültürüne olan ilgisi, yaratıcılığı, estetiği ve işlevselliği, şirketin ruhuyla kusursuz bir şekilde birleştiren benzersiz ve zamansız koleksiyonların yaratılması için çok sayıda tasarımcı ve mimar ile yapılan bir dizi işbirliğiyle kendini gösteriyor.

Mayıs 2017’de, şirket tasarımcılarla diyalogu teşvik etmek ve marka bilincini pekiştirmek amacıyla ilk Milano merkezli showroomunu açtı:

Aksesuar Group Cristina markasını Azerbaycan – Irak – Türkiye showroomlarında Müşterilerimizin Beğenisine sunularak Satışı yapılmaktadır.

Scroll to Top