ETRUSCA Türkiye

Colle di Val d’Elsa’da (Siena) bulunan Şirket, yaklaşık 10.000 metrekarelik bir alanda faaliyet göstermektedir ve 4.500’ü, son ürünü karakterize eden çeşitli işlem aşamalarının gerçekleştirildiği 3 farklı bina ile kaplıdır. Etrusca‘nın İtalya ve yurtdışında da çeşitli acenteleri var.

Personelimizin tecrübesi ve özgün bileşenler yaratma çabamız, mobilya uzmanlarının mevcut taleplerine tatmin edici bir cevap vermemizi sağlar. Kendimizi geliştirme konusundaki sürekli istek ve yeni üretim ve dağıtım yöntemlerine olan dikkat bize gelecek için sağlam temeller sağlıyor.

Etrusca markasının ulusal ve uluslararası düzeyde doğrulanması “Made in Italy” e yüksek özveriyle kaliteli ve benzersiz tasarımda sürekli mükemmellik arayışı nedeniyledir. Fabrikasında Etrusca, sektörün en önemli ve temsili üretim süreçlerine sahip olup, detaylara ve kaplamalara dikkat çekmektedir. Aslında Etrusca‘nın gücü, lüks ile gelenek arasındaki mükemmel dengeyi yansıtıyor.

Üretim sürecinde en yüksek kalitatif standartları yakalayabilmek için sadece yüksek derecede eğitimli personel ve en kaliteli hammaddeler kullanılır. Koleksiyonlarının üretilmesinde Etrusca felsefesi, çevreye saygılı, estetik ve tasarım kalitesinin araştırılmasından, çevreye duyarlı, düşük çevresel etki için geri dönüşümlü ambalaj ve malzeme seçilmesinden ibarettir.

tr_TR
Yukarı Kaydır