FLORIM – www.florimturkey.com

Güzellik arayışı, insanların genetik mirasının bir parçasıdır. Florim’de bu yaratıcı içgüdü, tutku ve en modern üretim teknolojisi ile birleştirilerek yeni bir ürün türü yaratılır. Sadece güzel değil, aynı zamanda ahlaki olan, insanları kendi alanlarında rahat hissettirmek için tasarlanmış ve çevreye etkisi düşük bir proje. Anlatacak uzun bir hikayemiz ve güzelliğin, inovasyonun ve sürdürülebilirliğin geleceğine bakma arzumuz var.

Altı marka, hepsi farklı. Her biri belirli bir kişiliğe ve kesin hedefe sahip, ancak hepsi aynı güzellik mesleği ve tek bir sloganla birleşti: TASARIM BİZİM TUTKUMUZDUR.

FLOOR GRES    REX   CEDİT   CASA DOLCE CASA – CASAMOOD   CERİM   FLORİM STONE

 

Florim, teknik kalite, detaylara gösterilen özen, yenilikçilik ve çevre bilinci ile ilgili olarak markalardan sorumludur. Ardından her marka, her yeni koleksiyonda ifade edilen belirli bir felsefeyle malzemeleri yorumlar.

 

FLOOR GRES   

Doğanın saf gücü hayat buluyor, beyaz ve siyah yeni ifade biçimleri buluyor

B & W’nin renk ikiliği fikri, Mimari Tasarıma adanmış Floor Gres markasının yeni koleksiyonu olan B & W_Marble /’a dönüşüyor. Işığın mükemmel iki zıtlığının, beyaz ve siyahın renk saflığı, mermerin damarlarını hatırlatan, az çok düzenli bir dizi unsurdan oluşan bir “taş pantone” nun hayat bulduğu arka plan haline gelir.

 

REX

Ebedi güzellik arayışındaki Rex, doğanın sunduğu en değerli malzemenin şehvetli desteğini bulur. Daha gayri resmi bir zarafet için gösterişli lüks veya sofistike malzeme kullanımı. Rex, çevreyi güzellik yoluyla bireysel zevk arayışını vurgulayarak yorumlar.

Rex’i seçenler, kendilerini ihtişam ve duygusallığa kaptırmak isterler. Lüks ve zarafet arıyorlar. Modern ve kararlı bir tarz istiyorlar. Her porselen karo koleksiyonunda bir hikaye var. Desen, farklı olan ancak sıcak ve davetkar atmosferlere sürekli referansla eşleşen stilistik eğilimleri anlatıyor. Rex, malzeme aracılığıyla lüksün keşfidir. Nadir, değerli ve insanlığın yaşam tarzıyla yakından bağlantılı olan materyal, modern ambiyans kavramını ifade edecek şekilde yeniden yorumlanıyor.

CEDİT

Florim’in malzeme ve stilistik cephelerde benzeri görülmemiş bir deneyde liderliği ele geçirdiği olağanüstü bir sezonun ardından, marka CEDIT markasını yeniden başlatıyor. Yaşam tarzı kültürünü karakterize edebilecek yeni ifade yöntemlerini keşfetme arzusuyla yaratılan bu şirket, benzersiz bir macerayla 20. yüzyıl senaryosuna damgasını vurdu.

CASA DOLCE CASA – CASAMOOD  

Casa dolce casa – Casamood, kalite ve yaratıcılığın mükemmel dengeyi bulduğu Florim markasıdır. Proje, renk arayışı ile mimari tasarımın atmosferlerinin gerçek duyusal deneyimler oluşturmak için iç dekorasyonla eşleştiği doğal olarak ilham alan dokusal kirlilikler arasındaki sürekli diyalog yoluyla ifade ediliyor. Her bölümün dikkatli bir şekilde incelenmesi, gelenek ve modernizm arasındaki zıtlıklara dayanan bir oyunda eklektik bir kişisel ifade ile harmanlanır. Mekanlar, modern yaşamın keyfi için tasarlandı ve rahatlatıcı atmosferlerin sadeliğine göre tasarlandı.

 

CERİM

Çok yönlü, dinamik, taze Cerim ürünleri, ‘Made in Florim’ garantisiyle mekanlarınıza şekil vermek için yaratıcılığınızı serbest bırakır. Tarzınıza ve kişiliğinize göre her türlü ev ortamını bitirmek için tasarlanmış porselen taş yüzeyler. Yaşam alanı, mutfak veya banyo, kişiliği ve enerjiyi gösterir. Ve hepsi bu kadar değil. Daha yüksek ve daha yüksek performanslı malzemeler, yeni boyutlar, yeni kalınlık seçenekleri ve farklı yüzeyler, Cerim’i orta ve düşük trafikli ticari uygulamalar için bile doğru cevap haline getiriyor.

 

FLORİM STONE

 

Doğanın teknolojik inovasyonla buluştuğu yer Porselen mutfak tezgahlarının ve tamamlayıcılarının en iyisi, nihayet ödün vermeden stil ve tasarım açısından özelleştirildi. 160 × 320 cm’den büyük benzersiz büyük ebatta porselen kumtaşından üç kalınlık seçeneği mevcuttur (6, 12 ve 20 mm) ve çeşitli kaplamalar, yaratıcı esneklik ve yüksek teknik ve estetik performans sağlamak için iç mimarların hizmetindedir.FLORIM STONE, maksimum estetik ve kromatik çok yönlülüğe yer verir: çok çeşitli stiller. Malzemenin kalitesi, detaylara gösterilen özen ve teknik performans, elli yıllık Florim tecrübesi ile garanti edilmektedir.

 

Neden porselen tezgah seçmelisiniz?

DAYANIKLILIK VE TASARIM

 

Güzel mi yoksa işlevsel mi? Son olarak kolay bir seçim: FLORIM stone, dayanıklılık, tasarım ve özelleştirmenin mükemmel kombinasyonu.

 

Porselen levha, preslenmiş ve 2,100 Fahrenheit derecenin üzerinde bir ateşleme işlemine tabi tutulmuş doğal malzemelerin bir karışımıdır, bu da onu aşınmaya, mekanik gerilmeye ve termal gerilime karşı dirençli hale getirir. En sıcak tavalar bile. Her mutfak deneyinize hitap eden ve başarısız olanlar kolayca temizlenen bir malzemedir. FLORIM taşı reçine içermez, hijyeniktir ve herhangi bir gıda ile temasında tamamen güvenlidir. Renk zamanla değişmez ve porselen tezgah çizilmez.

 

GENİŞ ÖZELLEŞTİRME YELPAZESİ

 

Tek bir rengin nötrlüğü, ahşap dokusunun sıcaklığı, mermerin zarafeti veya metalin savurganlığı. Stil kişisel bir şeydir ve asla sorgulanmamalıdır, bu nedenle FLORIM stone, detaylara, stilistik araştırmaya ve terziliğe dikkat edilmesini garanti ederek mümkün olan en geniş seçenek yelpazesini sunar.

 

Mevcut üç farklı kalınlık seçeneği sayesinde tek bir yüzey, mutfağın tüm unsurlarını stil ve pratik işlevsellikle bir araya getiriyor.

Aksesuar Design Olarak FLORİM Group Markalarını Türkiye – Azerbaycan – Irak mağazalarımızda Müşterilerimizle Buluşturmaktayız.

Scroll to Top