GESSI

1992 yılında Umberto Gessi tarafından kurulan şirket, tarihi isimlerin hakim olduğu sanayi statüsüne meydan okuma amacıyla küçük bir atölye olarak başladı.

Değişim ve inovasyon konusunda net bir vizyona sahip olan Gessi ailesi, dünya çapında ürün kategorisinde en sofistike ve dikey olarak entegre edilmiş üretim şirketlerinden biri haline gelmeyi başaran yeni, çığır açan iş felsefelerine öncülük etmiştir. üstün tasarım ve teknoloji.

Üretim tesisi, sistemler ve tüm üretim süreci, çevre koruma ve işçi güvenliğine özel odaklanarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu hedeflere ulaşmak için yenilikçi çözümler benimsenmiştir.

Şirketin yaratıcı, üretken ve idari faaliyetleri, modern teknolojiyi eko-mimari ve çevre düzenlemesi ile birleştiren, 800.000 m2’lik çok amaçlı bir sanayi parkı içinde tam entegre bir şekilde organize edilmiştir: Gessi Park.

2006 yılında Gessi, neredeyse her kıtada çeşitli ülkelerde ticari şubeler kurarak küresel bir şirket olmaya devam etti.

Yenilikçi ürün tasarımları için sayısız ödülün yanı sıra Gessi, 2008 yılında İtalya’nın Superbrand’ına atandı. Aynı yıl, prestijli Red Dot İletişim Tasarımı Ödülü’nü aldı.

Bir şirketin geçmişi genellikle, içinde bulunduğu yerin tarihiyle ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır ve faaliyetlerini yürütür. Bu yerlerde her şey başlıyor: fikirler, projeler ve ürünler. Gessi örneğinde, Gessi’nin felsefesini, tarihini ve kimliğini somutlaştırmak için her ayrıntıda tasarlanmış bir “Rüya Fabrikası” olan Gessi Park’ı: estetik tasarım, yenilikçi teknoloji, mükemmel kalite, işlevsellik ve sadelik. Gessi Park, Şirketin tüm kurucu değerlerinin, Şirketin gerçek DNA’sının sentezini temsil eder.

Üretim tesisinin kalbinde, çevredeki çevre ile uyumlu bir şekilde ortaya çıkan yapı yatıyor. Geleneksel bir fabrikadan çok uzak olan Gessi üretim tesisi, mimari ve arazi sanatı arasındaki sınırları ortadan kaldırıyor, doğal bir heykel olarak gömülmüş bir manzara özelliği haline geliyor.

Tasarım, Şirketin tüm üretim sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Kalbi, ruhu ve yaptığı her şeyde ayırt edici unsur, mimarisi bile. Endüstriyel mekanın aynı estetik özellikleri fonksiyonel unsurlar olarak dikkate alınmıştır. Yani, çalışanlara keyifli bir çalışma ortamı, olumlu bir enerji kaynağı ve herkes tarafından zevk alınabileceği bir ortam sunulması, ideal çevre koşullarında mutlak huzur içinde çalışmanın gerçekleştirilebileceği bir yer.

Fabrika, geniş, aydınlık ve temiz ortamlarla karakterizedir. Parlak pirinç, robotlar tarafından toplandığı raflardaki barlarda, sessiz beyaz makinelerde, tesis genelinde kullanılan elektrikli arabalarla dolu cilalı zeminlerde özenle düzenlenmiştir. Derin bir temizlik. Bir fabrikada olduğunuzu unutan bir düzen.

Gessi Park profesyonellik ve çeşitli deneyimlerin ortak bir ev buldukları dikey olarak entegre edilmiş çalışma aktiviteleriyle kendi kendine yeterlidir.

Gessi Parkın kalbine ek olarak, Şirketin üretim faaliyetleri, sinir merkezleri Koleksiyonların tasarlandığı ve hayata geçirildiği Stil Ofisi ve tasarımcıların fikirlerini ikonik hale getiren Araştırma ve Geliştirme Merkezi’dir. dünyaca ünlü ürünler.

Muazzam showroom ayrıca çok önemlidir; Ziyaretçilerin gerçek Gessi ruhunu tam olarak takdir edebilecekleri muhteşem bir yer. Hem işçiler hem de müşteriler için vazgeçilmez bir teşvik.

Tamamen “Made in Gessi” üretim süreçleri ile, Şirket, İtalyan güzellik, tasarım ve yaşam tarzını kendi ürünlerinin her birine dahil ederek ve tüm dünyaya dağıtarak “Made in Italy” felsefesinin en özgün ve özgün uygulamasını temsil ediyor.

Estetik araştırma ve üslubu temel alırken, Gessi’s Made in Italy felsefesi esas olarak gerçek sorunlara olağanüstü çözümlerin geliştirilmesine odaklanır. Şirket misyonu, sıra dışı güzellik ve işlevsellik nesneleriyle gündelik hayatı daha keyifli hale getirmektir.

Aksesuar Group GESSİ

Scroll to Top