L’ANTIC COLONIAL

Yaşamak ve hissetmek için malzeme üretmek . Bu başlık altında, L’Antic Colonial, 1999 yılında doğal ürünler konusunda uzmanlaşmış Porcelanosa Grupo firması olarak doğdu. Malzemelerimizin ve doğal ürünlerimizin her alanın tartışmasız kahramanı haline geldiği 20 yılı aşkın tarih.

Doğal malzemelerin asaleti her zaman L’Antic Colonial’ın temel direklerinden biri olmuştur. Doğal ve benzersiz mekanlar ve atmosferler yaratmak için mükemmel ve işlevsel bir seçenek. Her parçanın, her öğenin, her köşenin özünde uyum arayan mekanların tartışmasız kahramanı haline gelen ürünler.
Her zaman çevreye duyarlı bir iç tasarım üzerine bahse gireriz, ilk günden itibaren verdiğimiz bir taahhüt.

L’Antic Colonial, ulusal ve uluslararası pazarda yenilikçiliğe ve kaliteye dayanan, ancak her şeyden önce, yaklaşık 5.000 kişiden oluşan geniş insan ekibine duyulan güvene dayanan, ulusal ve uluslararası pazarda bir referans şirket olan PORCELANOSA Grupo’nun bir parçasıdır. sosyal çevrelerine dikkat ederler.

Doğal ahşap zeminler, piyasadaki en çevre dostu seçeneklerden biridir. Bir “yeşil ev” için en iyi seçim olan yenilenebilir ve sürdürülebilir bir üründür.

L’Antic Colonial’da sürdürülebilir ormanlardan elde edilen ahşabı kullanıyoruz. Kesilenden çok daha fazla ağacın yetiştirildiği kontrollü orman alanları. Bu sayede karbondioksitin atmosfer üzerindeki olumsuz etkisini azaltırken sürekli yeni yeşil alanların oluşmasını sağlıyoruz.

Scroll to Top