Treemme Rubinetterie

1968 –
Birkaç kelimeyle özünü özetlemek için başlangıçta “Rubinetterie Toscane 3M” olarak adlandırılan Treemme Rubinetterie şirketi, Siena eyaletindeki Asciano’da kuruldu: şirket 3 kurucu üye tarafından kuruldu (Renato Michelangioli, Armando Medina ve Guido Mencarelli) – soyadı aynı baş harfini paylaşıyor – Toskana’da  musluklar ve armatürler üretiyor. Şirket, tüm musluk üretim sürecinde (döküm, galvanik, cilalama, bitirme ve montaj) ve başarısını ilk günden mühürleyecek olan olağanüstü organizasyon sayesinde hızla gelişti. Tüketiciler, kaliteye ve müşteri hizmetlerine yönelik titiz yaklaşımı kısa sürede fark edecek ve takdir edeceklerdi.

1980 –
şirket, Arcobaleno (Gökkuşağı) koleksiyonunu tasarlayan DESIGN CALONACI & GAZZEI stüdyosu ile değerli işbirliği sayesinde ürün yelpazesini renkli olarak piyasaya sürdü.

1989 –
Uluslararasılaşma aşamasında, şirket adını Rubinetterie 3M (“toscane” kelimesi olmadan) ve daha sonra Treemme Rubinetterie olarak değiştirdi ve sadece İtalya’da değil, denizaşırı ülkelerde de zemin kazandı.

Treemme Rubinetterie şirketi son zamanlarda tasarım alanında da son derece başarılı oldu ve klasik ve daha geleneksel çizgilerini ihmal etmeden, ürünlerinin kişiselleştirilmesine ve yeniliğine daha fazla odaklandı. Tanınmış tasarım stüdyolarına yeni formlar ve fikirler geliştirme görevi verildi, örneğin: QUADRA için mimar Missanelli, BRIDGE için Amerikalı tasarımcı Remi Theberg ve daha yeni CUT, PAO ve BLOK serileri için G. Vegni Design stüdyosu; ikincisi, Frankfurt’taki ISH fuarında prestijli DESIGN PLUS 2007 ödülüne layık görüldü.

Treemme Rubinetterie

Kuruluşundan kırk yıl sonra Treemme Rubinetterie, gelenekselden daha yenilikçi hatlara uzanan yeni koleksiyonlar önermeye devam ederken, gelişmesine ve gelişmesine izin veren özelliklerini korur: yüksek kalite ve kusursuz hizmet.

Ürünlerinin menşeine öncelik veren şirket, İtalya’daki tedarikçilerini özenle seçiyor ve üretiminin %80’ini kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Ürünler tamamen İtalya’da üretilmektedir.

Aksesuar Design olarak, geniş ürün yelpazemizde yer alanTremme Rubinetteride’ ürünlerine mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Scroll to Top