ZAMBAİTİ PARATİ

Zambaiti Parati, 1973 yılında Bergamo yakınlarındaki Albino’da doğdu, Ferruccio Zambaiti tarafından kuruldu, halen şirket başkanı olarak aktif ve bugün CEO’su oğlu Davide tarafından yönetiliyor. 70’lerin tarihsel bağlamında, duvar kağıdı İtalya’daki döşeme alanında büyük talep görürken, sonraki yıllarda tüketilen hacimlerdeki kademeli düşüş ve düşük fiyat rekabetinin büyümesi ile ihracat gerekli bir çıkış noktası haline geldi. Uluslararası pazarlarda bir başarı faktörü olarak teknolojik bir önem ve yenilik yaratma yeteneği, Zambaiti Parati’nin uluslararası itibar kazanmasına izin verdi ve bugün, yaygın bir ihracat mesleği ile dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde bir distribütör ağına güvenebilir. ve özel showroomlardan oluşan klasik dağıtım kanalıyla sürekli işbirliği.

Zambaiti’nin vizyonu, teknolojik yenilik ve İtalyan yaratıcılığı gibi dış pazarları fethedebilecek ‘Made in Italy’ değerlerine dayanmaktadır. Günümüzde özelleştirme, şirketin endüstriyel yapısıyla sürekli diyalog halinde önemli bir itici güç haline geliyor. Diğer bir teknik detay ise baskı silindirlerinin, şirketin duvar kağıtlarını karakterize eden kabartma ve kabartma dokuları oluşturabilen bir yan şirket aracılığıyla gerçekleştirilmesidir. Bu anlamda Zambaiti sektörde bir unicum. Dekoratif konunun geliştirilmesinden nihai sonuca kadar tüm işlemler şirketin kontrolü altındadır.

Zambaiti Parati’nin başarısının ardındaki endüstriyel ürün, büyük hacimlerde yapılan kabartmalı bir kayıt vinil iken, ‘Zambaiti Contract’ markası – güçlü bir şekilde özel odaklı – kumaş üzerinde doğal, başka tür destekler sunar ve kendisini ideal ortak olarak önerir. üst düzey kişiselleştirilmiş bir ürün geliştirmek.
Vinil üretiminin farklı aşamalarına büyük önem verilmeye devam edilirse, günümüzde yeni şirket projesi, hem üretim aşamalarında hem de tüm ürün yaşam döngüsünde sürdürülebilirlik yönünde yenilikçi destekler arayışındadır.

İşbirlikçileri seçmek Zambaiti Parati’nin işinin temel bir parçasıdır: motive olmuş insanlar katma değer yaratır.
Meslektaşlarımız arasında karşılıklı güven ve profesyonel bir tutum, her zaman iş yapma şeklimizin kazanan özellikleri olmuştur; Sorumlulukları ve istekliliği devretmek, çalışma ortamının birliğini ve atmosferini geliştirir.
Sürekli mesleki eğitim, esnek ve kazanan bir ekip oluşturmak için birlikte çalışabilen en hak eden bireyleri ödüllendirmeyi amaçlar.

Dekorasyon, mekanı karakterize eden ve ona yeni bir görünüm kazandıran ana unsurdur. Stili ifade etmenin ve malzemeye şekil vermenin bir yoludur.

Odalar için eksiksiz bir kıyafet (zemin, duvar, tavan, mobilya parçaları): Inkiostro Bianco, her alana tamamen yeni bir görünüm kazandırabilir. Her proje, ayrıntılara büyük bir özenle ve ustalıkla gerçekleştirilen benzersiz bir deneydir. Bir uzman tavsiyesi, kendi stilinizi ifade etmenin ilk adımıdır: Yüzeylerin bütünsel görünümü, radikal ve beklenmedik bir değişikliği belirler.

Ayrıntılı ve yenilikçi grafik tasarımlar odaları tamamen kaplar ve önerilerini geliştirir. Her türlü kısıtlamadan arınmış, yüzeylere yayılan görüntüler boyutları ve etkiyi genişletirken, görünümü baştan çıkarır ve duyumları güçlendirir.

400’den fazla eklektik grafik tasarım, vinil duvar kağıdı, EQ•Dekor (banyolar, mutfaklar ve zeminler için cam elyaf duvar kaplaması) ve geçici kurulumlar için uygun streç kumaş Kanvas üzerine basılabilir. Resim sanatı ve dijital grafik dünyası, güçlü bir kişiliğe sahip orijinal kreasyonlara doğru birleşiyor. Yüzeyleri avangard mobilya parçalarına dönüştüren duygusal tuvallerle sonuçlanır.

tr_TR
Yukarı Kaydır