3d Tasarım

Uzman tasarım ekibimizin temel amacı, kullanıcı memnuniyetine odaklı fonksiyonel mekanlar oluşturmaktır. İsabetli malzeme seçimi, sürdürülebilir bir kalite ile estetik olguların bir araya getirilmesi, en çözümsüz gibi duran konularda bile şaşırtıcı çözümler sunabilir. Tasarım keşiften itibaren sonuca kadar tam da bu yüzden profesyonellerce yönetilmesi gereken bir süreçtir.

Keşif ekiplerimiz uygulama alanından raporladıkları teknik bilgileri tasarım ekibimize detaylı olarak aktarır. Tasarım ekibimiz sizin zevkleriniz doğrultusunda 3D görselleri hazırlar.

Size özel sunduğumuz bu üstün tasarım hizmetimiz için ekstra bir ödeme talep etmiyoruz.

Nakliye

Nakliyat, ürünün gerektirdiği tutum ve davranışlara sahip teknik ekip gerektiren hassas bir süreçtir. Satın aldığınız ürünleri uygun koşullar ve araçlarla, hiçbir hizmet bedeli almaksızın adresinize teslim ediyoruz.

Servis & Montaj

It is important to assemble each product with the appropriate team and tools, with the care required by the product, in order to eliminate possible damage and additional costs. We support after-sales service with our experienced expert teams that provide customer satisfaction-oriented service, and we do not charge any service fees for all products that require installation.

Ürün Garantisi

Our professional assembly service is competent in product installation, reliable in testing and budget friendly thanks to its special training. We offer all the products we assemble with the advantage of a 2-year company guarantee and an indefinite service guarantee.

VIP Servis

As you know Istanbul traffic, finding an address in Istanbul is another adventure. Of course, we will always be ready to guide you when you set off. However, if you let us know where you are and what time we need to pick you up, our VIP service person will pick you up at your address and will be happy to address your concerns on the way back.
Every life is special; Accessory Design, your difference…

Uygulama

Satışını yaptığımız Dünya markalarının ürün ve aksesuarları ile size özel tasarladığımız kombinasyonları, proje onayı akabinde işi ele alan uzman ekiplerimizin özenli uygulamaları ile taçlandırıyoruz.

Beğeni ve alışkanlıklarınıLiving happily in quality spaces that match your needs will be our only reference.

en_US
Scroll to Top