3d Tasarım

Uzman tasarım ekibimizin temel amacı, kullanıcı memnuniyetine odaklı fonksiyonel mekanlar oluşturmaktır. İsabetli malzeme seçimi, sürdürülebilir bir kalite ile estetik olguların bir araya getirilmesi, en çözümsüz gibi duran konularda bile şaşırtıcı çözümler sunabilir. Tasarım keşiften itibaren sonuca kadar tam da bu yüzden profesyonellerce yönetilmesi gereken bir süreçtir.

Keşif ekiplerimiz uygulama alanından raporladıkları teknik bilgileri tasarım ekibimize detaylı olarak aktarır. Tasarım ekibimiz sizin zevkleriniz doğrultusunda 3D görselleri hazırlar.

Size özel sunduğumuz bu üstün tasarım hizmetimiz için ekstra bir ödeme talep etmiyoruz.

Nakliye

Nakliyat, ürünün gerektirdiği tutum ve davranışlara sahip teknik ekip gerektiren hassas bir süreçtir. Satın aldığınız ürünleri uygun koşullar ve araçlarla, hiçbir hizmet bedeli almaksızın adresinize teslim ediyoruz.

Servis & Montaj

Her bir ürünün uygun ekip ve araçlarla, ürünün gerektirdiği titizlikle yerine montajlanması, olası zararları ve ek maliyetleri bertaraf etmek açısından önemlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren deneyimli uzman ekiplerimizle satış sonrasını destekliyor, kurulum gerektiren tüm ürünler için hiç bir hizmet bedeli almıyoruz.

Ürün Garantisi

Profesyonel montaj servisimiz, özel eğitimleri gereği ürün kurulumunda işinin ehli, test aşamasında ise güvenilir olduğu kadar bütçenize dost bir hizmettir. Montajını yaptığımız tüm ürünlere 2 yıl firma garantisi ve süresiz servis garantisi avantajıyla sunuyoruz.

VIP Servis

İstanbul trafiği malumunuzdur, İstanbul’da adres bulmak ise başka bir maceradır. Elbette ki yola çıktığınız taktirde sizi yönlendirme konusunda daima hazırız olacağız. Ancak nerede olduğunuzu ve sizi saat kaçta almamız gerektiğini bizlere bildirdiğiniz taktirde, VIP servis görevlimiz sizi adresinizden alacak ve geliş gidişte ilgili yaşayacağınız endişeyi ortadan kaldırmaktan memnuniyet duyacaktır.
Her hayat özeldir; Aksesuar Design, sizin farkınız…

Uygulama

Satışını yaptığımız Dünya markalarının ürün ve aksesuarları ile size özel tasarladığımız kombinasyonları, proje onayı akabinde işi ele alan uzman ekiplerimizin özenli uygulamaları ile taçlandırıyoruz.

Beğeni ve alışkanlıklarınızla örtüşen kaliteli mekanlarda mutlu yaşamanız, bizlerin tek referansı olacak.

Scroll to Top